SVAKOM Hedy X Speed

Svakom Hedy X Speed
svakom.co.ua

Візьми управління над своїм задоволенням з яйцем мастурбатором Svakom Hedy X Speed

Давайте поговоримо про щось, що може додати нових відчуттів у ваше сексуальне життя. Сьогодні на порядку денному - яйце мастурбатор Svakom Hedy X Speed. Цей продукт обіцяє не просто задоволення, а справжній вибух емоцій, який захочеться відчувати знову і знову.

Унікальний дизайн і матеріал

Що робить Hedy X Speed таким особливим? Давайте почнемо з його матеріалу. Потовщений і приємний на дотик TPE надає йому особливої м'якості та пружності. Це наче обіцянка, що кожен рух супроводжуватиметься лише приємними відчуттями.

Інтенсивна стимуляція

Але найцікавіше починається всередині яйця. Тут на вас чекають щільні опуклі хвилі, що інтенсивно стимулюватимуть ваш пеніс, наче ніжні дотики, які змусять ваше тіло тремтіти від задоволення. А зовні - безліч гнучких опуклих хвиль, що пестять ваш член ніжними поцілунками.

Зручність використання

Hedy X Speed легко розтягується, щоб підійти на пеніс будь-якої довжини, а його пакування забезпечує зручність використання і зберігання. Ви можете насолоджуватися ним на самоті або в парі, додаючи нові відтінки задоволення і різноманітності.

Довговічність і догляд

Виробник рекомендує використовувати кожне яйце мастурбатора Svakom Hedy X Speed від 5 до 10 разів, щоб зберегти його якість і ваше задоволення. Не забувайте про ретельне сушіння і зберігання після використання, а також про регулярний догляд за допомогою спеціальних засобів.

Характеристики Svakom Hedy X Speed

ХарактеристикаЗначення
Можливість багаторазового використанняТак
ДвосторонніТак
МатеріалTPE
Розмір упаковки56х56х99,25 мм
Розмір мастурбатораДовжина 8,5 см, розтягується до ~25 см;
Діаметр каналу 2 см, розтягується до ~9-10 см
Вага 1 яйця122,4 г

У підсумку, яйце мастурбатор Svakom Hedy X Speed - це не просто секс-іграшка, це джерело нових відчуттів і можливість керувати своїм задоволенням. Не пропустіть можливість придбати цей унікальний продукт і відкрити для себе нові грані задоволення!