SVAKOM Hedy X-Reaction

Svakom Hedy X-Reaction
svakom.co.ua

Яйце мастурбатор Svakom Hedy X Reaction: Нова ера задоволення!

Уявіть собі: ви шукаєте щось нове, щось, що дасть вам змогу насолодитися чудовими моментами в інтимному житті, і ось ви натрапляєте на щось абсолютно нове, яким є яйце мастурбатор Svakom Hedy X Reaction. Це не просто ще один інтимний аксесуар - це справжня революція у світі задоволення!

Ультимативний дотик

Однією з ключових особливостей яйця мастурбатора Svakom Hedy X Reaction є його текстура. Уявіть: у вас є унікальна можливість насолоджуватися інтенсивною стимуляцією завдяки скупченню м'яких, але водночас еластичних сфер усередині. Це якраз те, що зробить ваші експерименти із самопідготовкою неймовірно приємними і різноманітними.

Чудова альтернатива

Але що, якщо ви більш схильні до ніжної ласки? Не проблема! Просто виручіть мастурбатор і використовуйте інший бік. Таким чином, ви отримаєте ніжну і сексуальну стимуляцію, яка точно вас порадує.

Зручність і безпека

Але якщо ви думаєте, що зупинка тут, ви помиляєтеся. Яйце мастурбатор Svakom Hedy X Reaction виготовлено з ультратонкого і безпечного TPE матеріалу, що робить його приємним на дотик і безпечним у використанні. І ще, воно має чудові розтягувальні властивості, що дають змогу йому підійти на будь-яку довжину пеніса. А чи не чудово це?

Насолоджуйтеся разом

Не забувайте, що яйце мастурбатор Svakom Hedy X Reaction можна використовувати не тільки наодинці, а й у парі з вашою партнеркою. Це чудовий спосіб доповнити ніжну жіночу ласку і зробити ваші інтимні моменти ще більш незабутніми.

Догляд і тривалість

Про вас багато не потурбується, оскільки виробник передбачає, що кожне яйце можна використовувати від 5 до 10 разів. Проте, не забувайте про те, що після кожного використання потрібно ретельно просушувати мастурбатор і зберігати його акуратно. Використовуйте спеціальні засоби для дезінфекції та збереження, щоб ваші іграшки завжди були в ідеальному стані.

Характеристики Svakom Hedy X Reaction

ХарактеристикаЗначення
Можливість багаторазового використанняТак
ДвосторонніТак
МатеріалTPE
Розмір упаковки56х56х99,25 мм
Розмір мастурбатораДовжина 8,5 см, розтягується до ~25 см;
Діаметр каналу 2 см, розтягується до ~9-10 см
Вага 1 яйця121,4 г

Завдяки яйцю мастурбатору Svakom Hedy X Reaction ваші інтимні моменти будуть неповторними та надзвичайно приємними. Не сумнівайтеся і дозвольте собі насолоджуватися новими відчуттями разом із цим чудовим аксесуаром!