SVAKOM Hedy X Control

Svakom Hedy X Control
svakom.co.ua

Яйце мастурбатор Svakom Hedy X Control: новий рівень задоволення!

Давайте поговоримо про щось нове, незвичайне і дивовижне - про яйце мастурбатор Svakom Hedy X Control! Цей продукт внесе свіжий вітер у ваше сексуальне життя і дасть вам змогу відчути задоволення на абсолютно новому рівні.

Потовщений і пружний матеріал

Що таке Svakom Hedy X Control? Це не просто мастурбатор, це справжній витвір мистецтва у світі інтимних іграшок! Однією з його ключових особливостей є потовщений і приємний на дотик матеріал з TPE. Це забезпечує комфортне і безпечне використання, а також приємні тактильні відчуття.

Інтенсивна стимуляція

А тепер давайте перейдемо до найцікавішого - стимуляції. Яйце мастурбатор Svakom Hedy X Control оснащене унікальною текстурою як всередині, так і зовні. Внутрішні опуклості, розташовані по спіралі, забезпечують інтенсивну стимуляцію пеніса, а зовнішня "листкова" текстура створює чуттєві та дивовижні відчуття під час дотику.

Універсальність і зручність використання

Крім того, яйце мастурбатор Svakom Hedy X Control вирізняється прекрасною розтяжністю, що дає змогу використовувати його на пенісі будь-якої довжини. А завдяки зручній упаковці, вам не доведеться турбуватися про те, як зберігати і сушити мастурбатор після використання. Просто промийте його теплою водою, висушіть і покладіть у спеціальну капсулу-підставку.

Різноманітність у задоволенні

Яйце мастурбатор Svakom Hedy X Control можна використовувати як самостійно, так і в парі зі своєю партнеркою. Воно ідеально доповнить ніжні пестощі жінки, створюючи неповторні й захопливі моменти інтимної близькості.

Довговічність і догляд

Виробник рекомендує використовувати кожне яйце мастурбатора Svakom Hedy X Control від 5 до 10 разів. Не забувайте про ретельне сушіння і зберігання мастурбатора після кожного використання, а також про регулярний догляд за допомогою спеціальних засобів.

Характеристики Svakom Hedy X Control

ХарактеристикаЗначення
Можливість багаторазового використанняТак
ДвосторонніТак
МатеріалTPE
Розмір упаковки56х56х99,25 мм
Розмір мастурбатораДовжина 8,5 см, розтягується до ~25 см;
Діаметр каналу 2 см, розтягується до ~9-10 см
Вага 1 яйця116,4 г

У підсумку, яйце мастурбатор Svakom Hedy X Control - це не просто іграшка для дорослих, це новий рівень задоволення і можливість відчути себе по-справжньому особливим. Не пропустіть шанс придбати цей унікальний продукт і відчути нові відчуття у своєму сексуальному житті!